PopisPracovní náplň:
- zavádění TPM nástrojů v oblasti údržby
- implementace a řízení procesu průběžného zlepšování
- optimalizace a zvyšování efektivity údržby
- rozvoj znalostí TPM (total productive maintenance) nástrojů u zaměstnanců

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- orientace na výsledek
- schopnost vedení lidí
- komunikační a organizační dovednosti
- schopnost spolupráce s kolegy napříč společností
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- praxe ve výrobní společnosti v oblasti údržby

Nabízíme:
- zázemí silné potravinářské společnosti
- pružná pracovní doba
- odborné vzdělávání
- jazykové vzdělávání přímo ve společnosti
- až 5 dní volna navíc
- flexibilní systém benefitů
- naturální mzda
- stravování za dotovanou cenu ve firemní jídelně
- zaměstnanecké slevy ve vybraných internetových obchodech s elektronikou Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHamé s.r.o. - Babice, Babice 572, 687 03 Babice u Uher.Hradiště Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-09T15:48:29

Společnost

Hamé s.r.o.
  • Hamé s.r.o.
  • Kontakt : Magdaléna Valdová
  • Telefon : +420 572 531 341-2
  • E-mail : valdova@hame.cz
  • Adresa : Hamé s.r.o. - Babice, Babice 572, 687 03 Babice u Uher.Hradiště

Klíčová slova

pracovní

společnosti

tpm

nástrojů

oblasti

údržby

schopnost

vzdělávání

jazykové

vzdělávání