PopisPožadavky:
- Vzdělání v oboru elektro
- platné školení dle vyhlášky 50 §5 do 1000V
- schopnost samostatně pracovat
- umět číst ve výkresové dokumentaci
Náplň práce:
- montáž a opravy komplexní elektroinstalace v objektech
- montáž elektrické instalace do ochranných krytů, osazování krabic všech typů a zapojování instalace
- montáž kabelů, přístrojů, spínačů, zásuvek a vidlic, jističů, ovládačů, přepínačů, relé, transformátorů, rozvaděčů, elektrospotřebičů a svítidel
- zkoušení elektroinstalace po dokončení, uvádění elektrických zařízení do provozu
Zaměstnanecké výhody:
- fajn firemní kulturu a přátelský kolektiv,
- stabilní zázemí ve stabilní společnosti
- po zapracování navýšení mzdy Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOkružní 20/1, Božkov, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-10T04:04:03

Společnost

MIDATECH s.r.o.
  • MIDATECH s.r.o.
  • Kontakt : Michal Glazer
  • Telefon : +420 792 305 480(8:00-16:00)
  • E-mail : midatech@email.cz
  • Adresa : Okružní 20/1, Božkov, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

montáž

stabilní

elektroinstalace

požadavky

zásuvek

vidlic

jističů

ovládačů

přepínačů

relé