PopisKontakt: Kozáková Petra Bc., tel.: , e-mail: petra.kozakova@empower.partners

Do naší nové stavební společnosti empower modular k.s. v Karlových Varech, která se zabývá montáží stavebních modulů v nové výrobní hale v areálu Kanov, hledáme zkušené MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY.
Pracovní doba: 7,00 -15,00 hod
Náplň práce: suchá stavba - montáž sádrokartonových stěn a příček, tmelení a broušení sádrokartonů, montáž a zhotovení podlah, úpravy a práce na kovových konstrukcích, čtení a použití technických výkresů, další stavební práce.

Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru min. 3 roky - podmínkou, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, oprávnění VZV výhodou, ŘP sk. B výhodou, NJ výhodou.

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na email: petra.kozakova@empower.partners.
Případné dotazy na telefonu po-pá 8-15h, tel. 730 157 191. www.empower.partners

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEmpower modular k.s.001, Závodní 293, Tašovice, 360 18 Karlovy Vary 18 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-10T04:04:03

Společnost

Empower modular k.s.
  • Empower modular k.s.
  • Kontakt : Petra Kozáková
  • E-mail : petra.kozakova@empower.partners
  • Adresa : Empower modular k.s.001, Závodní 293, Tašovice, 360 18 Karlovy Vary 18

Klíčová slova

montáž

tel

stavební

práce

kontakt

samostatnost

zodpovědnost

podmínkou

roky

min