Popismísto výkonu práce : Rýmařov, tř. Hrdinů 59
Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

Účetní odborná všeobecná - mzdová účetní

náplň práce:
- příprava výplat zaměstnanců podniku včetně výpočtu daní, sociálního a zdravotního po-jištění a dalších nutných údajů,
- roční zúčtování daně z příjmu, předstihová řízení a žádosti o penze, ELDP,
- komunikace s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní,
- zprostředkovává lékařské prohlídky,
- vydávání potvrzení zaměstnancům o dosaženém příjmu apod.,
- sledování legislativních změn, týkajících se mzdové problematiky,
- chystá pracovní smlouvy, vede personální agendu a další činnosti s tím související,

požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání,
- znalost účetnictví a souvisejících daňových zákonů, praxi v oboru,
- uživatelská znalost balíčku MS Office, Excel na velmi dobré úrovni,
- samostatnost, zodpovědnost a pečlivost,

nabízíme:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr a plný pracovní úvazek,
- 1směnný provoz, pracovní poměr - zástup za mateřskou,
- odpovídající platové ohodnocení od 25.000,-Kč,
- stravenky, odměna za splnění fondu pracovní doby, roční odměny dle výsledků firmy,

Životopisy posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, tel.: 725 220 004, vybraní ucha-zeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Z : 9.7.2019 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStyrotrade, a.s. - pracoviště v Rýmařově, třída Hrdinů 1327/59, 795 01 Rýmařov Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-10T04:04:03

Společnost

Styrotrade, a.s.
  • Styrotrade, a.s.
  • Kontakt : Radek Krvač
  • Telefon : +420 725 220 004
  • E-mail : radek.krvac@styrogroup.cz
  • Adresa : Styrotrade, a.s. - pracoviště v Rýmařově, třída Hrdinů 1327/59, 795 01 Rýmařov

Klíčová slova

pracovní

znalost

příjmu

pojištění

poměr

roční

minimálně

excel

hlavní

personální