PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Červenovodská č.p. 997, 561 69 Králíky
POŽADUJEME:
- zdravotní průkaz
- praxe v prodeji masa výhodou
- profesionální přístup k zákazníkům
- komunikační schopnosti
- znalost práce na PC výhodou
NÁPLŇ PRÁCE:
- prodej masa a uzenin
- doplňování zboží, úklid
NABÍZÍME:
- jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě Kč 120,- plně hrazené zaměstnavatelem
- mimořádné odměny 2x ročně na prázdniny, na vánoce
- po zkušební době mimořádná odměna až 10.000,- podle pracovních výkonů
KONTAKT: telefonicky 7 - 17.30 hodin, e-mailem nebo osobně /prodejna maso-uzeniny po tel..domluvě/ Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMAKOVEC, a.s. - provozovna Králíky, Červenovodská 997, 561 69 Králíky Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-10T04:04:03

Společnost

MAKOVEC, a.s.
  • MAKOVEC, a.s.
  • Kontakt : Jarmila Emminsová
  • Telefon : +420 721 931 852,601 215 689,777 713 739
  • E-mail : stancik.v@makovec.cz
  • Adresa : MAKOVEC, a.s. - provozovna Králíky, Červenovodská 997, 561 69 Králíky

Klíčová slova

práce

masa

místo

době

hrazené

zaměstnavatelem

mimořádné

odměny

ročně

prázdniny