PopisPožadované vzdělání:
Úplné střední vzdělání s maturitou, výhodou je vzdělání se zaměřením na sociální oblast

Dále požadujeme
Trestní a zdravotní bezúhonnost
Orientace v zákoně č.108/2006 Sb. o sociálních službách a vyhlášce č. 505/2006 Sb.
Orientace v problematice péče o lidi s mentálním postižením
Dobré komunikační schopnosti
Samostatnost, empatie, iniciativa, flexibilita
Schopnost týmové práce
Znalost práce na PC
Oprávnění k řízení motorového vozidla sk. B (aktivní řidič)
Pracovní náplň
podpora začlenění klientů do komunity, snaha o jejich zaměstnávání a smysluplné trávení času, organizace směn, řízení provozu domácností, vyúčtování financí a mnoho dalšího, ale také vedení pracovního týmu.

Více na www.domovbezzamku.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDomov bez zámku, příspěvková organizace - pracoviště Náměšť nad Oslavou, Náměšť nad Oslavou Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-10T04:04:03

Společnost

Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace
  • Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace
  • Kontakt : Jana Osobová
  • Telefon : +420 604 291 267-7:00-14:30hod.
  • E-mail : mzdy@domovbz.cz
  • Adresa : Domov bez zámku, příspěvková organizace - pracoviště Náměšť nad Oslavou, Náměšť nad Oslavou

Klíčová slova

řízení

vzdělání

požadované

smysluplné

motorového

vozidla

aktivní

řidič pracovní

náplňpodpora

začlenění