PopisPracoviště: Zámecké náměstí č.p. 83, Velká Bystřice.
Hledáme týmového hráče s úsměvem na tváři a schopností nadchnout se pro dobrou věc, tvořivého člověka s nápady, motivovaného a nadšeného pro práci s dětmi.
Náplň práce:
- Provádí vzdělávací a výchovnou činnost podle stanovených postupů a pokynů učitele zaměřenou na individuální vzdělávání a specifické výchovné potřeby dítěte.
- Podle pokynů učitele strukturuje, připravuje a realizuje vhodné formy práce s dítětem.
- Zaměřuje se na rozvoj pracovních návyků dítěte, na rozvoj samostatné práce; povzbuzuje a motivuje, poskytuje kontrolu, návod a podporu.
- Spolupracuje se zákonnými zástupci žáků, informuje je o výsledcích vzdělávání a o chování dítěte.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání pedagogického směru nebo kvalifikaci pro práci asistenta pedagoga
- Bezúhonnost, čistý trestní rejstřík
- Spolehlivost, zodpovědnost, loajálnost, ochotu spolupracovat a dál se vzdělávat
- Tvořivost a flexibilitu, samostatnost, trpělivost
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
Nabízíme:
- Práci na plný úvazek
- Práci v příjemném pracovním prostředí v mladém, energickém a tvůrčím kolektivu
- Mzdu v odpovídající platové třídě s osobním ohodnocením
- Možnost dalšího vzdělávání
Kontakt je možný POUZE emailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMasarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice - prac., Zámecké náměstí 83, 783 53 Velká Bystřice Mzda minimálně17230 Kč Mzda maximálně19190 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-11T03:27:37

Společnost

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice
  • Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice
  • Kontakt : Lucie Pazderová
  • E-mail : lucie.pazderova@mzs-vb.cz
  • Adresa : Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice - prac., Zámecké náměstí 83, 783 53 Velká Bystřice

Klíčová slova

práci

učitele

rozvoj

vzdělávání

práce

pokynů

vzdělání

výsledcích

informuje

tvořivost