PopisPracoviště: nábř. Přemyslovců 867/8, Olomouc.
Náplň práce:
- Poskytování dlouhodobého servisu stávajícím klientům České pojišťovny a.s.
- Nabízení nejširší škály pojišťovacích a finančních produktů silné značky na trhu
- Vytváření vlastního portfolia klientů
- Zpracovávání agendy spojené s obchodní činností
Očekáváme:
- Minimálně SŠ vzdělání
- Chuť dále se vzdělávat a odborně růst
- Příjemné vystupování a proklientský přístup
Nabízíme:
- Nadstandardní platové ohodnocení fix + provize, podpora při startu až 132.000 Kč
- Profesionální systém vzdělávání
- Kancelářské zázemí v budově České pojišťovny a stálá podpora manažera obchodního týmu
- Zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu
- Po zaškolení možnost práce na obchodní pobočce
- Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj
Kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky pracovní dny od 8:00 - 18:00 hod. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěČP Distribuce s.r.o. - prac. Olomouc, nábř. Přemyslovců 867/8, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-11T03:27:37

Společnost

ČP Distribuce a.s.
  • ČP Distribuce a.s.
  • Kontakt : Petr Kresta
  • Telefon : +420 606 127 044
  • E-mail : petr.kresta@ceskapojistovna.cz
  • Adresa : ČP Distribuce s.r.o. - prac. Olomouc, nábř. Přemyslovců 867/8, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

české

práce

podpora

zázemí

obchodní

trhu

pojišťovny

vzdělávání

manažera

stálá