PopisPožadujeme: znalost MS Office (Word, Excel), pečlivost, samostatnost, zodpovědnost.
Náplň práce: zpracování účetních dokladů (faktury přijaté, dodací listy), zpracování bilancí přidělených prodejen, vyčíslování inventurních rozdílů, úzká spolupráce s obchodním oddělením.
Nabízíme: týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem martin.sochor@jednotarakovnik.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTyršova 213, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-11T03:27:37

Společnost

JEDNOTA, spotřební družstvo v Rakovníku
  • JEDNOTA, spotřební družstvo v Rakovníku
  • Kontakt : Martin Sochor
  • Telefon : +420 725 434 898
  • E-mail : martin.sochor@jednotarakovnik.cz
  • Adresa : Tyršova 213, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1

Klíčová slova

zpracování

navíc

úzká

spolupráce

obchodním

oddělením nabízíme

týden

dovolené

požadujeme

inventurních