Popis71199 Ostatní řemeslníci, kvalifikovaní pracovníci stavební výroby
ZamK
Pracoviště: Vratimovská 658/77, Ostrava - Kunčičky + dle zakázek
Předem volat a domluvit si schůzku na č. 547 428 828.

Náplň práce: příprava dočasných a trvalých dřevěných konstrukcí, montáž bednění. Stavební práce na stavbách, drobné betonářské a zednické práce, realizace propustů, vyustění propustků, skluzů.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav, praxi na stavbách min. 2 roky (např. v oboru tesař, zedík nebo betonář).
Zaměstnanecké výhody: stravenky, odměny, příspěvek na penzijní připojištění Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEUROVIA CS, a.s. Ostrava - Vratimov, Vratimovská 658/77, Kunčičky, 718 00 Ostrava 18 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-11T03:27:37

Společnost

EUROVIA CS, a.s.
  • EUROVIA CS, a.s.
  • Kontakt : Gabriela Jelínková
  • Telefon : +420 547 428 828
  • E-mail : gabriela.jelinkova@eurovia.cz
  • Adresa : EUROVIA CS, a.s. Ostrava - Vratimov, Vratimovská 658/77, Kunčičky, 718 00 Ostrava 18

Klíčová slova

práce

stavbách

stavební

71199ostatní

min

propustků

skluzů požadujeme

čistý

trestní

rejstřík