PopisSTAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
- Místo výkonu práce: okres Hradec Králové
- PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned
- Náplň práce: kopání základů, pískování, betonování
- Požadujeme: praxi v oboru
- V případě zájmu se dostavte na firemní den konaný 7. 4. 2016 v 9:00 hod. na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové, budova B, 2. podlaží, č. dveří 207 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDružstvo TERNO-M - Firemní den na ÚP dne 7. 4. 2016 v 9:00 hod., budova B, 2. podlaží, č. dveří 207, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2016-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

Družstvo TERNO-M
  • Družstvo TERNO-M
  • Kontakt : Madar
  • Telefon : +420 608 752 937
  • Adresa : Družstvo TERNO-M - Firemní den na ÚP dne 7. 4. 2016 v 9:00 hod., budova B, 2. podlaží, č. dveří 207, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

hradec

králové

stavební

konaný

oboru

případě

zájmu

dostavte

firemní