PopisA11 z:10/7/2019 (HPP, DPP)
Náplň práce:
- příjem a uskladnění zboží, expedice objednávek - pohyb ve skladu, balení zásilek, manipulace s břemeny.
Pracovní doba:
- 7:00-15:30 hod.
Požadujeme:
- pracovitost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek, manuální zručnost, fyzickou zdatnost.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Kontakt e-mailem viz výše. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMarie Pěchová, DiS. - pracoviště Frýdek-Místek, Sadová, Sadová 618, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-11T03:27:37

Společnost

Marie Pěchová, DiS.
  • Marie Pěchová, DiS.
  • Kontakt : Marie Pěchová
  • Telefon : +420 605 522 232
  • E-mail : Dvedeti@dvedeti.cz
  • Adresa : Marie Pěchová, DiS. - pracoviště Frýdek-Místek, Sadová, Sadová 618, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

a11z1072019hpp

kole

zdatnost pokud

nebudeme

kontaktovat

týdnů

přijetí

vašeho

životopisu

prvním