PopisPožadujeme vzdělání v oboru stavebnictví alespoň na úrovni bakaláře a minimálně 6 let praxe v oblasti stavebnictví. Uchazeč dále musí mít plynnou znalost turečtiny, angličtiny a ruštiny, a to s ohledem na mezinárodní klientelu zaměstnavatele.

Náplň práce:
. Řízení projektů formou logických kroků; rozhodování o časových dotacích za účelem dodržení
lhůt;
. Analýza požadavků na pracovní síly v daném projektu, vysílání zaměstnanců na konkrétní
staveniště
. Inspekce a kontrola projektů za účelem dodržení souladu s právními předpisy;
. Komunikace zadání s klienty, administrativním personálem a dělníky, zastupování vlastníka či
developera;
. Příprava smluv a jednání o revizích, změnách a dodatcích ke smlouvám s architekty, konzultanty, klienty, dodavateli a subdodavateli;
. Získávání všech potřebných povolení a licencí;
. Řízení a supervize dělníků;
. Analýza zadání za účelem zjištění vhodných stavebních postupů;
. Výběr, smluvní zajištění, a dohled nad zaměstnanci, kteří mají zajistit jednotlivé dílčí fáze
projektu, jako jsou malířské či instalatérské práce;
. Zajištění materiálů a zásob za účelem dokončení stavebních projektů
. Příprava předběžných rozpočtů
. Příprava QC programů
Hledáme uchazeče, který bude flexibilní, spolehlivý a týmový hráč. Nabízíme přátelský a dynamický kolektiv a možnost prohlubování znalostí v oboru. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně65000 Kč Mzda maximálně80000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-11T03:27:37

Gemikaya Inşaat Taahhüt Nakliye ve Diş ticaret Limited Şirketi, odštěpný závod
  • Gemikaya Inşaat Taahhüt Nakliye ve Diş ticaret Limited Şirketi, odštěpný závod
  • Kontakt : Jiří Šimek
  • Telefon : +420 221 506 300
  • E-mail : Jiri.Simek@schaffer-partner.cz
  • Adresa : Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

účelem

příprava

práce

zadání

oboru

stavebnictví

analýza

zajištění

řízení

projektů