PopisMísto výkonu práce zaměstnance : CTPark Nová Hospoda, Bor u Tachova 348 02
Kontak možný e-mailem: prace@techdata.com nebo telefonicky: 373 727 103.
Náplň práce: manipulace se zbožím, práce se skenerem a manipulační technikou, třídění,
balení, skenování čárových kódů a expedice IT produktů.
Požadujeme: Spolehlivost, pečlivost, flexibilitu a pečlivost.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěTech Data Distribution, s.r.o.(CT Park Bor-Nová Hospoda), Nová Hospoda 18, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22500 Kč Nastoupit od2019-07-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-11T03:27:37

Společnost

Tech Data Distribution, s.r.o.
  • Tech Data Distribution, s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Kateřina Petková
  • Telefon : +420 373 727 103
  • E-mail : prace@techdata.com
  • Adresa : Tech Data Distribution, s.r.o.(CT Park Bor-Nová Hospoda), Nová Hospoda 18, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

práce

pečlivost

místo

zbožím

spolehlivost

produktůpožadujeme

expedice

kódů

čárových

skenování