PopisMísto výkonu práce: Sokolovská 430, Praha
Kontaktní osoba: Lungová Romana Ing., tel.: 725 217 696, e-mail: prace@oknamacek.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky: manuální zručnost a dobrá fyzická zdatnost, ochota cestovat po celé ČR, slušné vystupování, spolehlivost a časová flexibilita, zodpovědný přístup k práci, ŘP sk. B.

Náplň práce: montáž a demontáž plastových oken, interiérových dveří a jednotlivých doplňků u zákazníků dle předepsaných technologických postupů a v rámci celého území ČR.

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20letou tradicí, služební auto a telefon k dispozici, dobré platové ohodnocení, zaškolení od zkušenějšího kolegy, jistotu stabilní práce, férové jednání. Kontakt pouze elektronicky.
Životopis zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište MONTÁŽNÍK

Minimální vzděláníNižší střední SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOkna Macek a.s. - 002, Sokolovská 430/206, Libeň, 180 00 Praha 8 Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-11T03:27:37

Společnost

Okna Macek a.s.
  • Okna Macek a.s.
  • Kontakt : Romana Lungová
  • Telefon : +420 725 217 696
  • E-mail : prace@oknamacek.cz
  • Adresa : Okna Macek a.s. - 002, Sokolovská 430/206, Libeň, 180 00 Praha 8

Klíčová slova

práce

práci

stabilní

místo

auto

služební

tradicí

20letou

společnosti