PopisNáplň práce:
obsluha zákazníků na prodejně; zpracování cenových nabídek; uzavírání rámcových kupních smluv; komunikace se zákazníky; poradentství; prodej; vyhledávání nových zakázek a klientů; péče o stávající klientelu; vedení a organizace montážních skupin; plánování realizací zakázek; zaměření zakázek; práce ve skladovém a účetním systému Abra G3.

Požadujeme:
praxe nutná min.3roky - stavebnictví nebo obchod.

Nabízíme:
služební automobil; telefon; stravenky; firemní benefity; motivační bonusy s ohledem na splněné obchodní výsledky; zvyšování znalostí v oboru formou odborných školení.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: tvrdy@toom.cz
- telefonicky na čísle: 777 225 595.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDluhonská 1482/93, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-11T03:27:37

Společnost

Toom interier s.r.o.
  • Toom interier s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Tvrdý
  • Telefon : +420 777 225 595
  • E-mail : tvrdy@toom.cz
  • Adresa : Dluhonská 1482/93, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

zakázek

náplň

splněné

nutná

min3roky

stavebnictví

obchodnabízíme služební

automobil

telefon

stravenky