PopisMísto výkonu práce: Svatoplukova 277/1, Ostrava-Vítkovice

1.kontakt: emailem zaslat životopis s průvodním textem: b.burkovicova@vela.cz

Jsme česká reklamní společnost s působností po celé České republice a na Slovensku.
Dodáváme reklamní a dárkové předměty firmám i státním institucím již 27 let.

NÁPLŇ PRÁCE
" kontrola zboží
" kompletace drobného zboží do dárkových souprav
POŽADUJEME
" dobrý zdravotní stav BEZ OMEZENÍ
" MANUÁLNÍ OBRATNOST při práci s drobnými předměty NUTNÁ!!!
" aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost a preciznost
" pracovní zkušenosti ze skladu výhodou
" bezúhonnost

NABÍZÍME
" práce na Dohodu o provedení práce pouze na období 09-12/2019
" základní odměna 100 Kč/hod.
" pracovní doba dle dohody - v pracovní dny v rozmezí 7:30 - 16:00
Minimální vzděláníNižší střední SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠvabinského 2223/9, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-11T03:27:37

Společnost

VELA CZECH, s.r.o.
  • VELA CZECH, s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Burkovičová
  • Telefon : +420 596 121 269
  • E-mail : b.burkovicova@vela.cz
  • Adresa : Švabinského 2223/9, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

práce

práci

předměty

reklamní

místo

skladu

omezení quot manuální

obratnost

drobnými

nutná quot aktivní