PopisNáplň práce: obsluha hostů v hotelové restauraci, zajištění obsluhy při svatbách a firemních akcích
systém služeb: krátký / dlouhý týden
Požadujeme: praxe v oboru ani vyučení v oboru není podmínkou; Hovorová znalost anglického jazyka na úrovni restaurace, němčina výhodou; Loajalita, spolehlivost, flexibilita a profesionalita; příjemné vystupování.
Nabízíme: práci v atraktivním prostředí v bezprostřední blízkosti zámku Hluboká, zaměstnanecké slevy na služby wellness, fitnes zdarma, odpovídající platové ohodnocení, mimořádné odměny, placené přesčasy, možnost profesního vzdělávání Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěNVT Hotels & Resorts s.r.o. - Hotel Štekl, Bezručova 141, 37341 Hluboká nad Vltavou Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-07-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-12T06:35:25

Společnost

NVT Hotels & Resorts s.r.o.
  • NVT Hotels & Resorts s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Beránková
  • Telefon : +420 721 911 381
  • E-mail : provoz@hotelstekl.cz
  • Adresa : NVT Hotels & Resorts s.r.o. - Hotel Štekl, Bezručova 141, 37341 Hluboká nad Vltavou

Klíčová slova

oboru

náplň

slevy

příjemné

vystupování nabízíme

práci

atraktivním

prostředí

bezprostřední

blízkosti