PopisNÁPLŇ PRÁCE:
Kompletní zpracování účetních závěrek dle polské legislativy
Tvorba ekonomických směrnic a účetních postupů společnosti
Řízení ekonomického útvaru
Výhodou znalost mzdové a personální agendy
Spolupráce s auditory, daňovým poradcem a dohled nad účetními audity
Kompletní zodpovědnost a odborná podpora v oblasti účetnictví
Zpracování přímé daně a zodpovědnost za inventarizaci
POŽADAVKY:
Alespoň 2 roky zkušeností na pozicí hlavní účetní
Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomika/účetnictví, případně středoškolské vzdělání z praxí na pozici hlavní účetní minimálně 5 let
Zkušenosti s vedením vlastního týmu lidí výhodou
Samostatnost a vstřícný přístup
Znalost polského jazyka minimálně na úrovni B2 (schopnost samostatně komunikovat ústně i písemně s úřady)
Znalost českého jazyka výhodou
Schopnost aktivního naslouchání
Řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME:
Zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
Zázemí stabilní společnosti
Příjemné pracovní prostředí
Možnost rozvoje osobnostního i pracovního
Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
Služební mobil a notebook a případně také automobil
Velmi výhodný nákup našeho zboží aj.
KONTAKT: e-mailem

o Alespoň 2 roky zkušeností na pozicí hlavní účetní
o Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomika/účetnictví, případně středoškolské vzdělání z praxí na pozici hlavní účetní minimálně 5 let
o Zkušenosti s vedením vlastního týmu lidí výhodou
o Samostatnost a vstřícný přístup
o Znalost polského jazyka minimálně na úrovni B2 (schopnost samostatně komunikovat ústně i písemně s úřady)
o Znalost českého jazyka výhodou
o Schopnost aktivního naslouchání
o Řidičský průkaz skupiny B

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěProSpánek SE - Český Těšín, Studentská 1253/2, 737 01 Český Těšín 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-07-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-13T03:09:27

Společnost

ProSpánek SE
  • ProSpánek SE
  • Kontakt : Radim Lauko
  • Telefon : +420 775 861 890
  • E-mail : radim.lauko@eprospanek.cz
  • Adresa : ProSpánek SE - Český Těšín, Studentská 1253/2, 737 01 Český Těšín 1

Klíčová slova

hlavní

vzdělání

jazyka

minimálně

oblasti

případně

schopnost

znalost

skupiny

vlastního