PopisNÁPLŇ PRÁCE: administrativní práce, práce s mentálně postiženými klienty (volnočasové aktivity)
POŽADAVKY: znalost problematiky sociálních služeb, práce na PC (Word, Excel, CorelDraw - výhodou), řidičský průkaz skupiny B, zdravotní způsobilost, dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat v týmu i samostatně, spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, ochotu k průběžnému vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii při práci s klienty, praxe v oboru výhodou, vzdělání speciální pedagogika výhodou
KONTAKT: e-mailem jaroslava.filipova@dnrsvitavy.cz, prosím označit žádost výběrové řízení
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTkalcovská 381/1, Lány, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně19110 Kč Nastoupit od2019-07-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-12T06:35:25

Společnost

Domov na rozcestí Svitavy
  • Domov na rozcestí Svitavy
  • Kontakt : Jaroslava Filipová
  • Telefon : +420 468 008 104
  • E-mail : jaroslava.filipova@dnrsvitavy.cz
  • Adresa : Tkalcovská 381/1, Lány, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

práce

výhodou

klienty

spolehlivost

trestní

bezúhonnost

zodpovědnost

ochotu

průběžnému

vzdělávání