PopisMísto výkonu práce: Průmyslová č.p. 1165, 410 02 Lovosice 2.
Náplň práce
o Montáž komponentů do automobilů
Požadujeme
o Manuální zručnost
o Vysoké pracovní nasazení
o Spolehlivost, pozornost, pečlivost
Nabízíme
o zaměstnanecké benefity: dotované stravování, bonus za docházku

Třísměnný provoz: ranní 6.00 - 14.00 hod.
odpolední 14.00 - 22. 00 hod.
noční 22.00 - 6.00 hod.

Způsob kontaktování zaměstnavatele emailem. Pro uchazeče s písemnými doporučenkami je vyhrazeno každé liché úterý od 9.00 hod. Výběrové řízení bude 16.7.19, 30.7.19, 13.8.19 ad.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně18600 Kč Nastoupit od2019-09-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-12T06:35:25

Společnost

TRCZ s.r.o.
  • TRCZ s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Matoušková
  • Telefon : +420 416 421 201
  • E-mail : jaroslava.matouskova@trcz.cz
  • Adresa : Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

místo

písemnými

hodnoční

hodzpůsob

kontaktování

zaměstnavatele

emailem

prouchazeče

doporučenkami

ranní