PopisMísto výkonu práce: Doudlebská č.p. 1699/5, Nusle, 140 00 Praha 4
Kontaktovat mailem pors@hypermedia.cz
" Požadavky:
- Zájem o oblast obchodu
- Praxe výhodou, ne podmínkou
- Komunikativnost, pečlivost, odpovědnost
- Základní orientace v MS Office
" Náplň práce:
- Akvizice klientů, vybudování vlastního portfolia, k dispozici rozsáhlá databáze
- Nejsme call centrum, ale telefon je hlavním nástrojem, pro kontakt s klientem
- Aktivní prodej internetové reklamy, malým a středním společnostem, s následnou péčí
- Vyhodnocování úspěšnosti reklamních kampaní, případně návrh optimalizace
Zaměstnanecké výhody:
- Fixní mzda s neomezenou provizní složkou
- Částečně flexibilní pracovní doba
- Možnost kariérního růstu
- Benefitní systém v hodnotě 24.000Kč / rok
- Příspěvek na Multisport kartu
- Venkovní terasa a relax zóna
- Moderní kancelářské prostředí

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDoudlebská 1699/5, 14000 Praha 4 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-12T06:35:25

Společnost

HyperMedia, a.s.
  • HyperMedia, a.s.
  • Kontakt : Marek Porš
  • Telefon : +420 774 452 286
  • E-mail : pors@hypermedia.cz
  • Adresa : Doudlebská 1699/5, 14000 Praha 4

Klíčová slova

místo

složkou částečně

středním

společnostem

následnou

péčí vyhodnocování

úspěšnosti

reklamních

kampaní

případně