PopisMísto výkonu práce: Doudlebská č.p. 1699/5, Nusle, 140 00 Praha 4
Kontaktovat mailem pors@hypermedia.cz
" Požadavky:
- Zájem o oblast obchodu
- Praxe na obchodní pozici nutná
- Schopnost navazovat a budovat dlouhodobé vztahy s klienty
- Výborný timemanagement
- Tah na branku, zodpovědnost, sebevědomí
" Náplň práce:
- Obchodování se středními společnostmi a mediálními agenturami
- Převzetí klientského portfolia a akvizice nových klientů
- Plánování reklamních kampaní napříč celým českým internetem
- Péče o klienty, vyhodnocování úspěšnosti nastavených kampaní, případná jejich optimalizace

Zaměstnanecké výhody:
- Fixní mzda s neomezenou provizní složkou
- Částečně flexibilní pracovní doba
- Možnost kariérního růstu
- Benefitní systém v hodnotě 24.000Kč / rok
- Příspěvek na Multisport kartu
- Venkovní terasa a relax zóna
- Moderní kancelářské prostředí

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDoudlebská 1699/5, 14000 Praha 4 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-12T06:35:25

Společnost

HyperMedia, a.s.
  • HyperMedia, a.s.
  • Kontakt : Marek Porš
  • Telefon : +420 774 452 286
  • E-mail : pors@hypermedia.cz
  • Adresa : Doudlebská 1699/5, 14000 Praha 4

Klíčová slova

kampaní

místo

celým

českým

internetem péče

klienty

vyhodnocování

úspěšnosti

nastavených

případná