PopisPožadavky:
vzdělání: SŠ/VOŠ/VŠ pedagogického nebo sociálního zaměření, zaměření na sport nebo hru na hudební nástroje, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, ochotu práce s menšinami, subkulturami, aktivní přístup zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, schopnost týmové práce, dobré organizační schopnosti, schopnost komunikace a práce s lidmi, časovou flexibilitu (ochota pracovat v odpoledních hodinách, příležitostně o víkendech)
Nabízíme:
možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, zaměstnanecké výhody, sick days, možnost využití posilovny, možnost zapůjčení vybavení, supervize, práci, která vás bude bavit
Náplň práce
přímá práce s mládeží, administrativa
Nástup dle dohody
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 9. 8. 2019 na e-mail jirina.tetauerova@teplice.sdb.cz
Další informace: www.teplice.sdb.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRovná 277, Prosetice, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2017-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-13T03:09:27

Společnost

Salesiánské středisko Štěpána Trochty - dům dětí a mládeže
  • Salesiánské středisko Štěpána Trochty - dům dětí a mládeže
  • Kontakt : Jiřina Tétauerová
  • E-mail : jirina.tetauerova@teplice.sdb.cz
  • Adresa : Rovná 277, Prosetice, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

práce

schopnost

zaměření

pracovat

požadavky vzdělání

posilovny

zapůjčení

možnost

daysmožnost

využití