Popismísto výkonu práce : Bruntál
Odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb.
Náplň práce:
- přímá práce s klienty
- spolupráce při přípravě a realizaci aktivit v jednotlivých službách
- v NZDM pomoc klientům s přípravou do školy, doučování, příprava her a aktivit, dohled na děti při běžném provozu služby
- poskytování základního sociálního poradenství
- podpora klientů při kontaktu s institucemi
- vedení dokumentace k poskytovaným službám

Požadujeme: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost, uživatelská znalost práce na PC, kreativitu, orientaci v oblasti standardů kvality sociálních služeb, základní orientaci v legislativě, dobré komunikační dovednosti,
Plný pracovní poměr.
Místo výkonu práce: Bruntál
Nástup: od 01. 08. 2019
Mzdové rozpětí: 18.000 Kč
Kontakt: Marie Čechová, email: marie.cechova@ligabruntal.cz, životopis zasílejte na uvedený email do předmětu- Pracovník v sociálních službách
Z : 11.7.2019 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJezdecká 1915/21, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-12T06:35:25

Společnost

LIGA o.p.s.
  • LIGA o.p.s.
  • Kontakt : Marie Čechová
  • E-mail : marie.cechova@ligabruntal.cz
  • Adresa : Jezdecká 1915/21, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

práce

výkonu

orientaci

způsobilost

sociálních

aktivit

služeb

kvality

standardů

oblasti