PopisMisto výkonu práce Pardubice.
Náplň práce:
- Komunikace na zákaznické lince (zákazníci volají nám)
- Práce v interním systému. Vyplňování průzkumů spokojenosti a další.
Co od Vás očekáváme?
- Znalost slovenštiny slovem i písmem
- Uživatelskou znalost PC - MS Office
- Výborné komunikační schopnosti, zodpovědnost a samostatnost při práci
Pracovní doba - PO - PÁ 8:00 - 18:00
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dnů dovolené, firemní snídaně, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, MultiSport karta, firemní akce a soutěž

První kontakt osobně dle domluvy - Sukova třída č.p. 1556, Pardubice. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSukova třída 1556, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-13T03:09:27

Společnost

Teleperformance CZ, a.s.
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • Kontakt : Barbora Roulová
  • Telefon : +420 602 681 096
  • E-mail : barbora.roulova@teleperformance.com
  • Adresa : Sukova třída 1556, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

práce

firemní

znalost

misto

rodinné

1800 zaměstnanecké

výhody

stravenky

dnů

dovolené