PopisRADIOLOGICKÝ ASISTENT - ASISTENTKA
Pracovní náplň
- práce s digitálním rentgenem, počítačovým tomografem (CT), ultrazvukem (UZ)
- spolupráce s odborníky z jiných oddělení
Co požadujeme?
- SZŠ / VOŠ / VŠ obor Radiologický asistent
- odborná a zdravotní způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., min. SŠ s maturitou
- odborná znalost právních předpisů související s radiační ochranou
- efektivní komunikace, spolehlivost, zodpovědnost
- organizační schopnosti
- loajalita vůči zaměstnavateli; zodpovědný přístup k práci
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost
- praxi v oboru VÝHODOU

Co nabízíme?
- zajímavou a zodpovědnou práci v perspektivním a dynamicky se rozvíjejícím soukromém zdravotnickém zařízení
- podporu osobního rozvoje
- zvyšování či prohlubování kvalifikace
- zajímavé finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, dotované stravování
- ubytování v areálu zdravotnického zařízení
- profesionální a přátelský kolektiv
- místo výkonu práce: Nemocnice Vrchlabí
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFügnerova 50, 543 01 Vrchlabí 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-13T03:09:27

Společnost

Nemocnice Vrchlabí, s.r.o.
  • Nemocnice Vrchlabí, s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Netrestová
  • Telefon : +420 734 237 816
  • E-mail : michaela.netrestova@nemocnicevrchlabi.cz
  • Adresa : Fügnerova 50, 543 01 Vrchlabí 1

Klíčová slova

radiologický

odborná

zařízení

způsobilost

zdravotní

práce

místo

dynamicky

podporu

nemocnice