PopisPRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚKLIDU
- PP na dobu neurčitou; nástup dle dohody, výše pracovního úvazku dle dohody
- Náplň práce: úklid prostor firmy a další pomocné práce
- Požadujeme: spolehlivost, časovou flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, ochotu učit se novému
- Nabízíme: časovou flexibilitu, odměny z motivačního systému, dlouhodobou spolupráci
- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky
- V případě zájmu zasílejte žádosti s životopisem na e-mail: alena.novotna@malina-vrse.info
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěZachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně13500 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-13T03:09:27

Společnost

MALINA - VRŠE s.r.o.
  • MALINA - VRŠE s.r.o.
  • Kontakt : Alena Novotná
  • E-mail : alena.novotna@malina-vrse.info
  • Adresa : Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

flexibilitu

časovou

dle

pracovník

dlouhodobou

učit

novému

nabízíme

odměny

motivačního