PopisMísto výkonu práce Pardubice
Nástup možný ihned nebo po dohodě.
Práce na HPP možné i na DPČ nebo DPP.
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený - 2 zaměstnanci - 4 hod. denně.
Pracovní náplň: úklid školních prostor
Požadujeme základní vzdělání nebo střední odborné vyučen.
Nabízíme: po zapracovní osobní příplatek.
Pracovní doba 10:00 - 18:30.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz Pracovištěnáměstí Republiky 116, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně15050 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-12T06:35:25

Společnost

Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
  • Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
  • Kontakt : Lenka Šťastná
  • Telefon : +420 466 530 545
  • E-mail : stastna@spspas.cz
  • Adresa : náměstí Republiky 116, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

místo

denněpracovní

příplatek pracovní

osobní

zapracovní

vyučennabízíme

odborné

střední

vzdělání

základní