PopisPracovní náplň:
Provádí úklid budovy a okolí v souladu s bezpečnostními a vnitřními předpisy
Vyplňuje záznamy o provedeném úklidu do příslušných formulářů
Plní další funkce a činnosti ve spojitosti s úklidem prostor závodu a jeho okolí
Požadujeme:
Ochota práce v třísměnném provozu
Spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu
Dobrý fyzický stav

Nabízíme:
Perspektivní práce v mezinárodní společnosti
Příspěvek na stravování, sportovní vyžití
Benefity formou Cafeterie
Příspěvek na penzijní připojištění
Zaměstnanecké akce (večírek, dětský den, charitativní akce, ..)
Čisté pracovní prostředí
Nástup dle dohody
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-12T06:35:25

Společnost

ARROW International CR, a.s.
  • ARROW International CR, a.s.
  • Kontakt : Darina Hemzová
  • E-mail : darina.hemzova@teleflex.com
  • Adresa : ARROW International CR, a.s. - Odštěpný závod Žďár nad Sázavou, Jamská 2359/47, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

pracovní

práce

akce

vyžití benefity

flexibilitu dobrý

fyzický

stavnabízíme perspektivní

v mezinárodní

společnosti příspěvek

stravování