PopisPracoviště: Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice
1. kontakt e-mailem service@raceteqcz.com nebo osboně na pracovišti od po-pá 7:00-15:30 hodin

Náplň práce:
- práce na PC, evidence v interním systému, kompletace zásilek dle balícího listu, správné označení a balení zásilek.

Požadujeme:
- základní uživatelská znalost PC- tiskárna, webový prohlížeč

Nabízíme:
- Mzda 17 000 - 20 000 Kč, stravenky 50 Kč/den, po 6 měs.100 Kč/den.
- Pracovní doba Po-Pá 7:00-15:30, pouze ranní směny.

Pracovní poměr na dobu 6 měsíců s možností prodloužení.

Nástup možný ihned. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRACETEQ s.r.o. - Třebovice, Provozní 5492/3, 722 00 Ostrava 22 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-12T06:35:25

Společnost

RACETEQ s.r.o.
  • RACETEQ s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Brežinská
  • E-mail : service@raceteqcz.com
  • Adresa : RACETEQ s.r.o. - Třebovice, Provozní 5492/3, 722 00 Ostrava 22

Klíčová slova

popá

pracoviště

kčden

znalost

tiskárna

webový

prohlížečnabízíme

mzda

stravenky

kčden