PopisNástup možný dle dohody se zaměstnavatelem.

Náplň práce:
přejímání zboží; kontrola dodacích listů a přepravních dokladů; skladování; vychystávání zboží a příprava k expedici; obsluha záklazníků velkoskladu; nakládka a vykládka vozidel; udržování pořádku na přiděleném úseku skladu.

Požadujeme:
spolehlivost; trestní rejstřík bez záznamu; aktivní přístup; přesnost; znalost práce na PC; průkaz VZV výhodou.

Nabízíme:
stravování na pracovišti; možnost prodloužení pracovního poměru; kariérový růst; benefity; zvýhodněné volání přes T-mobile.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: bbenes@krok-hranice.cz. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKomenského 421, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně18500 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-13T03:09:27

Společnost

KROK CZ, v.o.s.
  • KROK CZ, v.o.s.
  • Kontakt : Blanka Benešová
  • E-mail : bbenes@krok-hranice.cz
  • Adresa : Komenského 421, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

zboží

nástup

prodloužení

aktivní

přístup

přesnost

znalost

práce

průkaz

vzv