PopisPracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadujeme: zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa, znalost práce na PC, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační a organizační schopnosti, flexibilita
Pracovní náplň: příprava a prodej masa a uzenin, přejímka zboží, zadávání dokladů do PC, vedení docházky, odvody tržeb.
Zaměstnanecké výhody: Jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě Kč 120,- plně hrazené firmou, mimořádné prémie 2x ročně na vánoce a na dovolenou min.5.000,-.
První kontakt na mail: stancik.v@makovec.cz nebo telefonicky na čísle: 777 713 739 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMAKOVEC a.s.-prodejna Jedovnice, Havlíčkovo náměstí 587, 679 06 Jedovnice Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-07-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-13T03:09:27

Společnost

MAKOVEC a.s.
  • MAKOVEC a.s.
  • Kontakt : Vladimír Stančík
  • Telefon : +420 777 713 739
  • E-mail : stancik.v@makovec.cz
  • Adresa : MAKOVEC a.s.-prodejna Jedovnice, Havlíčkovo náměstí 587, 679 06 Jedovnice

Klíčová slova

masa

pracovní

firmou

odvody

tržebzaměstnanecké

výhody

jídelní

kupóny

stravenky

hodnotě