PopisMísto výkonu práce: Třemošnice, 538 43, 1. máje 500
NÁPLŇ PRÁCE: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy.
POŽADAVKY: min. vzdělání vyučen/a, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, potravinářský průkaz.
NABÍZÍME: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možný ihned.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky v hodnotě 70,- Kč, benefity
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZEMAN maso - uzeniny, a.s. - provozovna, 1. máje 500, 538 43 Třemošnice Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-13T03:09:27

Společnost

ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • Kontakt : Simona Novotná
  • Telefon : +420 724 841 540
  • E-mail : novotna@musp.cz
  • Adresa : ZEMAN maso - uzeniny, a.s. - provozovna, 1. máje 500, 538 43 Třemošnice

Klíčová slova

prodejny

zboží

vedením

vedení

kolektivu

přátelský

zaučíme

oboru

nevyučené

zaškolení