PopisStoklasa textilní galanterie s.r.o., velkoobchod a maloobchod, stabilní a expandující společnost s dlouholetou tradicí hledá do svých řad kolegu/ini na pozici

PHP programátor

Náplň práce:

• vývoj a údržba e-shopu
• určování technologického směru
• analýza řešení a návrh realizace

Požadujeme:

• minimálně SŠ vzdělání
• vynikající znalosti PHP, MySQL, OOP, HTML, CSS
• výhodou znalost některého frameworku, C#
• schopnost týmové spolupráce
• zodpovědnost
• logické a analytické myšlení

Nabízíme:

• zázemí prosperující a stabilní české společnosti
• práci na HPP
• pružnou pracovní dobu, možnost home office
• zajímavou a odpovědnou práci
• místo výkonu práce v Bolaticích
• zaměstnanecké benefity: stravenky/obědy, sick day, odměny za pracovní a životní jubilea

Nástup možný ihned. Svůj strukturovaný životopis zasílejte na kariera@stoklasa.cz,
do předmětu zprávy uveďte: PHP programátor
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStoklasa textilní galanterie s.r.o. - Bolatice, Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-15T12:26:42

Společnost

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Kontakt : Anna Adámková
  • Telefon : +420 734 112 500
  • E-mail : kariera@stoklasa.cz
  • Adresa : Stoklasa textilní galanterie s.r.o. - Bolatice, Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice

Klíčová slova

pracovní

php

stabilní

práci místo

odpovědnou

office zajímavou

možnost

stoklasa

dobu