PopisV případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: mlegler@svq-czech.cz

Místo výkonu práce - SVQ Czech s.r.o., Rudé armády č.p. 346, 431 44 Droužkovice

ELEKTROPROJEKTANT / HW KONSTRUKTÉR - m/ž

Náplň práce
- Zpracování návrhů, úprav a výstupů elektrických komponentů (SW EPlan P8 2.6)
- Projektová činnost
- Kontrolní a testovací činnost
- Komunikace v týmu a se zákazníky v cizím jazyce (německý a anglický jazyk)
- Práce s interním systémem KLAUCK

Požadujeme
- Minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika, min. 3 roky praxe v oboru, způsobilost dle vyhl. 50/78Sb. §10, 7; tvoříme pro německé společnosti, tzn. pro německé projekty nutná znalost VDE 0113; EN 60204-1; Maschinenrichtlinie 2006/42/EG.
- Znalost projekčního softwaru EPLAN EPlan P8 2.6 podmínkou
- Znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěRudé armády 346, 431 44 Droužkovice Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně75000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T01:55:43

Společnost

SVQ Czech s.r.o.
  • SVQ Czech s.r.o.
  • Kontakt : Martin Legler
  • Telefon : +420 474 470 320
  • E-mail : mlegler@svq-czech.cz
  • Adresa : Rudé armády 346, 431 44 Droužkovice

Klíčová slova

eplan

německé

oboru

případě

klauckpožadujeme minimálně

středoškolské

vzdělání

elektrotechnika

min

roky