PopisNáplň práce:
* přezkoumávání oprávněnosti reklamací zákazníka včetně stanovování nápravných opatření a dohled nad jejich plněním
* jednání a komunikace se zákazníky (i v cizím jazyce)
* participace na zavádění nové výroby
* vyjasnění specifikací pro výrobu dílu se zákazníkem
* dohled nad plněním požadavků zákazníka a kvalitou výrobků u přidělených zakázek
* přezkoumávání dokumentů kvality jednotlivých zákazníků

Co po vás požadujeme:
* ÚSO strojírenského směru
* řidičský průkaz sk. B
* komunikativní znalost AJ (každodenní využití v práci)
* znalost práce na PC (WORD, EXCEL, PowerPoint)
* organizační a komunikační schopnosti

Co vám můžeme nabídnout:
* obědy za 22,- Kč v areálu společnosti
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na důchodové připojištění 500,- Kč
* výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
* ozdravné pobyty ve vybraných destinacích
* zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUNEX a.s. - pracoviště Uničov, Brníčko 1032, 783 91 Uničov 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T15:45:57

Společnost

UNEX a.s.
  • UNEX a.s.
  • Kontakt : Monika Konečná
  • Telefon : +420 703 183 849
  • E-mail : monika.konecna@unex.cz
  • Adresa : UNEX a.s. - pracoviště Uničov, Brníčko 1032, 783 91 Uničov 1

Klíčová slova

znalost

zákazníka

dohled

práce

přezkoumávání

komunikační

společnosti

areálu

obědy

nabídnout