PopisNáplň práce:
demontáž a montáž deformovaných dílů, opravy méně poškozených dílů karoserie klepáním, vytažením, běžný servis a údržba vozů BMW

požadujeme:
praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B, technická zdatnost, ochota a samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

nabízíme:
práci v příjemném a moderním prostředí, dlouhodobé, stabilní a perspektivní zaměstnání, práce na plný úvazek, pravidelná pracovní doba, nástup možný ihned, pravidelná účast na školeních a zvyšování kvalifikace, práce s nejmodernějšími technologiemi, účast na firemních akcích, příspěvky na stravování Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěACR auto, a.s. - Okružní, Okružní č.e. 49, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T15:45:57

Společnost

ACR auto, a.s.
  • ACR auto, a.s.
  • Kontakt : Milan Kabele
  • E-mail : kabele@acrauto.cz
  • Adresa : ACR auto, a.s. - Okružní, Okružní č.e. 49, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

dílů

práce

pravidelná

účast

náplň

doba

dlouhodobé

stabilní

perspektivní

zaměstnání