PopisNáplň práce: příprava obědů v závodní jídelně
Požadujeme: vzdělání v oboru, praxe na obdobné pozici nutná, zdravotní průkaz, smysl pro čistotu a pořádek, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, práci v moderním prostředí a s kvalitními surovinami, zaměstnání pouze na ranní směnu.
Mzda od 16.500 Kč/měsíc dle zkušeností uchazeče.
Nástup ihned nebo dle dohody
Kontakt: Tereza Novotná, tel.: 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRICHMONT - CZ a.s. - pracoviště Týn nad Vltavou, Kolodějská 507, 375 01 Týn nad Vltavou 1 Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T03:07:23

Společnost

RICHMONT - CZ a.s.
  • RICHMONT - CZ a.s.
  • Kontakt : Tereza Novotná
  • Telefon : +420 385 797 179
  • E-mail : tereza.novotna@richmont-cz.com
  • Adresa : RICHMONT - CZ a.s. - pracoviště Týn nad Vltavou, Kolodějská 507, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Klíčová slova

náplň

směnu mzda

kolektiv

práci

moderním

prostředí

kvalitními

surovinami

zaměstnání

ranní