PopisMísto výkonu práce: AMI AUTOINTERIER, s.r.o., Zadní Chodov.
Náplň práce: lakování dílů, příprava dílů před lakováním.
Požadujeme: Praxe na obdobné pozici, znalost automobilové technologie, smysl pro týmovou práci, zájem o práci, chuť učit se.
Nadstandardní platové podmínky.
Kontakt možný telefonicky od 9:00 - 15:45 nebo osobně na adrese AMI AUTOINTERIER, s.r.o., Zadní Chodov. Nebo e-mailem na adresu: ami.autointerier@gmail.com Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAMI AUTOINTERIER, s.r.o.( Zadní Chodov), Zadní Chodov 139, 348 15 Planá u Mariánských Lázní Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-07-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T01:55:43

Společnost

AMI AUTOINTERIER, s.r.o.
  • AMI AUTOINTERIER, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Heltová
  • Telefon : +420 725 732 619
  • E-mail : ami.autointerier@gmail.com
  • Adresa : AMI AUTOINTERIER, s.r.o.( Zadní Chodov), Zadní Chodov 139, 348 15 Planá u Mariánských Lázní

Klíčová slova

práce

ami

autointerier

sro

zadní

dílů

práci

místo

možný

učit