PopisNáplň práce:
obsluha výrobních linek; kontrola kvality výrobku a procesu kvantity vyrobených kusů; označování neshodných výrobků dle popisu a ukládání na určené místo; evidence vyrobených kusů.

Požadujeme:
zkušenosti na pozici operátora výroby výhodou.

Nabízíme:

stravenky; docházkový bonus.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Dagmar Tížková:
- osobně od 7:30 do 15:30 v místě výkonu práce.

Místo výkonu práce: DAS WELDING s.r.o., Olomoucká č.p. 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěOlomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně14470 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T01:55:43

Společnost

DAS WELDING s.r.o.
  • DAS WELDING s.r.o.
  • Kontakt : Dagmar Tížková
  • Telefon : +420 587 800 070
  • E-mail : tizkova.dagmar@c-das.com
  • Adresa : Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

výkonu

vyrobených

místě

bonuszájemci

hlásit

kontaktní

osoby

paní

dagmar

tížková