PopisNáplň práce: sběr vzorků ve výrobě a jejich kontrola a třídění v rámci laboratoře, odpovědnost za fyzikální, chemické a senzorické anylýzy potravin, základní analytické rozbory - stanovení obsahu vody, bílkovin, tuku, PH atd. na moderních přístrojích, vedení evidence vzorků a výsledků v systému SAP, úzká spolupráce s dalšími odděleními provozovny,
Požadujeme: minimálně SŠ chemického, potravinářského nebo zdravotního zaměření, znalost základních fyzikálně-chemických rozborů potravin, pečlivost, důslednost, analytické myšlení, organizační schopnosti, znalost SAPu, komunikativní AJ, řidičský průkaz výhodou, uživatelská znalost práce na PC
Nabízíme: dovolená 5 týdnů po roce práce u VITANA a.s., občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování,
Kontakt: , životopisy zasílejte e-mailem Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMělnická 133, 277 32 Byšice Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2018-11-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-23T01:56:32

Společnost

VITANA, a.s.
  • VITANA, a.s.
  • Kontakt : Veronika Vacková
  • Telefon : +420 737 931 842
  • Adresa : Mělnická 133, 277 32 Byšice

Klíčová slova

znalost

práce

analytické

vzorků

potravin

důslednost

schopnosti

organizační

myšlení

rozborů