PopisREFERENT/ REFERENTKA MAJETKOVÉ SPRÁVY
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na neurčito, nástup dle dohody
- Náplň práce: agenda nakládání s nemovitým majetkem města, vyřizování požadavků - orientace na nakládání s nebytovými prostory, pozemky a reklamní plochy v majetku města, pronájmy, výpůjčky, příprava výběrových řízení na pronájem nebytových prostor, pozemků a reklamních ploch v majetku města, příprava a kontrola smluv o nakládání s majetkem a stanovisek za vlastníka, kontrola plnění smluv, evidence smluv a dalších podkladů vzešlých z činnosti odboru, příprava podkladů pro rozhodování orgánů města v oblasti nakládání s nemovitým majetkem - nebytové prostory, pozemky, reklamní plochy v majetku města, spolupráce s organizacemi města, dotčenými osobami, platové zařazení: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Požadujeme: nejméně střední vzdělání s maturitní zkouškou, zkušenosti v oblasti nakládání s nemovitým majetkem výhodou, znalost právních předpisů ve věci nakládání s nemovitostmi, zejména nebytovými prostory a předpisů upravujících právní postavení obcí, uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet), komunikační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka
ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, čtyři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené, zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance), příjemné pracovní prostředí
- Přihlášky lze podávat do 16. 8. 2019
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStatutární město Hradec Králové - ÚP, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T03:07:23

Společnost

Statutární město Hradec Králové
  • Statutární město Hradec Králové
  • Kontakt : Kristýna Lišková
  • Telefon : +420 495 707 283
  • E-mail : kristyna.liskova@mmhk.cz
  • Adresa : Statutární město Hradec Králové - ÚP, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

města

nakládání

majetkem

majetku

nemovitým

prostory

příprava

pracovní

smluv

řízení