PopisNáplň práce:psaní projektů pro získání dotací, administrace dotačních projektů u zákazníků
Požadujeme: komunikativnost, schopnost jednání s lidmi, dobrá znalost práce na PC, pečlivost - přesnost, spolehlivost, samostatnost, zkušenosti z oblasti zpracování dotačních žádostí a administrace dotačních projektů - výhodou, zkušenosti s tvorbou výběrových řízení výhodou, ŘP na osobní automobil a možnost používání vlastního automobilu
Nabízíme práci v aktivním a zkušeném týmu, ve firmě s dlouhou historií, s pružnou pracovní dobou, benefity a výkonnostními odměnami. Místo výkonu práce Zlín.
Výhody: zajímavá, pestrá práce s možností osobního růstu, prémie v závislosti na vlastní aktivitě a schopnostech, spolupráce se zkušenými spolupracovníky
Výhody: pružná pracovní doba, Sick days, Příspěvek na důchodové připojištění, stravenky, Dny volna Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŠtefánikova 167, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T03:07:23

Společnost

JVM - RPIC, spol. s r.o.
  • JVM - RPIC, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jiří Kučera
  • E-mail : kucera@jvmrpic.cz
  • Adresa : Štefánikova 167, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

projektů

dotačních

práce

pracovní

výhodou

zkušenosti

administrace

dny

dobou

benefity