PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: V Kasárnách č.p. 909, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto + cesty
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o distribuci nábytku v rámci ČR
POŽADUJEME: spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, ochotu, výpis z rejstříku trestu
NABÍZÍME: nadprůměrné platové ohodnocení, práce 4 dny v týdnu, každý den doma, zaměstnanecké benefity
KONTAKT: telefonicky 8 - 14 hodin nebo e-mailem Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěExpedo Logistics s.r.o. - pracoviště Vysoké Mýto, V Kasárnách 909, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-07-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T03:07:23

Společnost

Expedo Logistics s.r.o.
  • Expedo Logistics s.r.o.
  • Kontakt : Petr Svatoš
  • Telefon : +420 777 027 283
  • E-mail : svatos@expedo.cz
  • Adresa : Expedo Logistics s.r.o. - pracoviště Vysoké Mýto, V Kasárnách 909, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

práce

místo

ohodnocení

výpis

rejstříku

trestu nabízíme

nadprůměrné

platové

týdnu

dny