Popisz: 16.7.2019 DPP, DPČ
Nabízíme:
- Nabízíme práci, která je vhodná pro starobního důchodce/invalidního důchodce v rámci zajištění recepční služby a fyzické ostrahy administrativní budovy Úřadu práce v Novém Jičíně.
Požadujeme:
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
- Čistý trestní rejstřík
Jak budete pracovat (pracovní doba):
- jednosměnný provoz v rozsahu Po-Pá,
- ranní směny,
- 12hodinové směny.
Náplň práce:
- poskytování informací návštěvám,
- iniciativní a samostatné předcházení vzniku všech negativních jevů, které mohou mít nepříznivý dopad na řádný chod ve střežených objektech a lokalitách,
- obchůzková činnost,
- kontrola a evidence oprávněnosti vjezdu dopravních prostředků,
- obsluha pobočkové ústředny,
- správa klíčového hospodářství.
Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:
- čistý trestní rejstřík,
- certifikát strážný (výhodou) - je možnost jej u nás absolvovat,
- komunikační schopnosti,
- důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita.
Nabízíme:
- mzdové ohodnocení od 88,10 Kč/hod.,
- výplata mzdy v pevných termínech a to na účet nebo složenkou,
Kontakt (volejte, pište):
Pavel Drabina, tel.: 725 466 606 (kontakt pro evidenci zájemců)
e-mail: pavel.drabina@vkus-bustan.cz
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na lázně a rehabilitace, příspěvek na rekreační pobyty dětí, zaměstnanecké bezúročné půjčky, možnost profesního růstu.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVKUS-BUSTAN s.r.o. - pracoviště Nový Jičín, Tyršova 140/5, 741 01, Tyršova 140/5, 741 01 Nový Jičín 1 Mzda minimálně88 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T01:55:43

Společnost

VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Drabina
  • Telefon : +420 725 466 606
  • E-mail : pavel.drabina@vkus-bustan.cz
  • Adresa : VKUS-BUSTAN s.r.o. - pracoviště Nový Jičín, Tyršova 140/5, 741 01, Tyršova 140/5, 741 01 Nový Jičín 1

Klíčová slova

trestní

čistý

možnost

příspěvek

dpp

certifikát

vstřícnost

flexibilnost

důslednost

schopnosti