PopisPracoviště: Holoubkov 21
Náplň práce: práce na šicí dílně - žehlení, drobné šicí úkony, zaměstnanec bude hlavně žehlit polotovary, ev. pokud to bude možné i drobné šicí úkony
Požadujeme: min. základní vzdělání
Nabízíme: platové ohodnocení od 13.350,- Kč/měs., práci lze střídat, jelikož se jedná o velice jednoduche úkony, vhodné i pro osoby se změněnou pracovní schopností, osoby zdravotně postižené ( i na invalidním vozíku - je zde výtah), důchodce a lze i na DPP. Možno i na zkrácený úvazek.
Kontakní osoba: Ing. Jana Velíšková , tel. 731 644 444, e-mail: veliskova@centrum.cz
JOBMATCH Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPRIUM s.r.o. - pracoviště Holoubkov, Holoubkov 21, 338 01 Holoubkov Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-07-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

PRIUM s.r.o.
  • PRIUM s.r.o.
  • Kontakt : Jana Velíšková
  • Telefon : +420 731 644 444
  • E-mail : veliskova@centrum.cz
  • Adresa : PRIUM s.r.o. - pracoviště Holoubkov, Holoubkov 21, 338 01 Holoubkov

Klíčová slova

šicí

osoby

práce

lze

drobné

úkony

výtah

změněnou

pracovní

schopností