PopisJENA-nábytek, s.r.o. je úspěšná, stabilní a dynamická česká společnost, zabývající se maloobchodním prodejem nábytku. Na trhu jsme již 15 let a úspěšně provozujeme 16 prodejen v největších českých a moravských městech za což také vděčíme nadšenému personálu na prodejnách.

Pro naši naši stávající prodejnu v Praze Štěrboholech hledáme šikovné kolegy a kolegyně na pozici:

Prodavač/ka

Náplň práce:
* aktivní prodej zboží a služeb
* odborné poradenství a péče o naše zákazníky
* zodpovědnost za svěřený úsek prodejny
* provádění průběžných inventur

Požadujeme:
* příjemné vystupování a komunikativnost
* energii a tah na branku
* chuť pracovat a učit se novým věcem
* zodpovědnost a spolehlivost
* trestní bezúhonnost

Nabízíme:
* motivující platové ohodnocení, které můžete vlastní aktivitou a výkony zvyšovat
* zaškolení a propracovaný systém dalších školení
* možnost osobního a profesního růstu
* zázemí stabilní společnosti
* možnost nástupu IHNED

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na: ge02.hr@okaycz.eu Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTurnusové služby PracovištěJENA-nábytek - Praha Štěrboholy, Kutnohorská 641, Štěrboholy, 102 00 Praha, kutnohorská 641, Štěrboholy, 102 00 Praha 102 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně36000 Kč Nastoupit od2019-07-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T12:44:23

Společnost

OKAY s.r.o.
  • OKAY s.r.o.
  • Kontakt : Radka Pospíšilová
  • Telefon : +420 545 544 593
  • E-mail : ge02.hr@okaycz.eu
  • Adresa : JENA-nábytek - Praha Štěrboholy, Kutnohorská 641, Štěrboholy, 102 00 Praha, kutnohorská 641, Štěrboholy, 102 00 Praha 102

Klíčová slova

zodpovědnost

stabilní

možnost

jenanábytek

spolehlivost

vlastní

můžete

ohodnocení

platové

motivující