PopisTelefonický kontakt předem k domluvě.
Hledáme schopného, technicky založeného a časově flexibilního brigádníka pro obsluhu dvou našich bezkontaktních automyček MYJE.TO v Plzni.
V Rokycanské ulici vedle prodejny Baumax a v Nákupní ulici v obchodním centru Doubravka vedle prodejny Mountfield.
Vhodné i pro aktivního důchodce.
Odměna 130,- Kč/hod + výkonnostní odměna .

Pracovní náplň:
Údržba mycí stanice (úklid, jednoduchá údržba, doplňování mycích prostředků).
Drobné opravy.
Případná komunikace se zákazníkem, vysvětlení a předvedení postupu mytí.
Další činnosti související s chodem myčky.
Jednoduchá práce na PC - Excel, Word, E-mail.
Práce s hotovostí.

Požadujeme:
Schopnost komunikovat se zákazníky
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Technická zdatnost
Ochotu učit se novým věcem
Základní znalosti práce na PC
Řidičský průkaz skupiny B

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěMJ.T GROUP CZECH, a.s., Plzeň (Parkoviště Baumax), Rokycanská 1171/6, Lobzy, 312 00 Plzeň 12 Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-07-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T01:55:43

Společnost

MJ.T GROUP CZECH, a.s.
  • MJ.T GROUP CZECH, a.s.
  • Kontakt : Zdeněk Šlechta
  • Telefon : +420 739 045 611
  • E-mail : zdenekslechta@seznam.cz
  • Adresa : MJ.T GROUP CZECH, a.s., Plzeň (Parkoviště Baumax), Rokycanská 1171/6, Lobzy, 312 00 Plzeň 12

Klíčová slova

práce

prodejny

vysvětlení

související

činnosti

mytí další

postupu

předvedení

telefonický

chodem