PopisNOČNÍ RECEPČNÍ
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup 1.8.2019 nebo dohodou
- pozice vhodná i pro absolventy, OZZ
- Požadujeme: Znalost práce na PC (MS Office, Outlook, internet), po zaškolení plně ovládat kolejní informační systém, orientace v platbách - zodpovědnost za platby v hotovosti, kartou (výběr kolejného od studentů, platby za ubytování hostů univerzity), základní znalost AJ, schopnost komunikovat s lidmi, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, trestní a společenská bezúhonnost
- Náplň práce: zajišťuje ubytování studentů a hostů univerzity v kolejním informačním systému - vybraného kandidáta seznámíme a zaučíme, poskytuje služby nabízené na kolejích a vede jejich evidenci v informačním systému, provádí manipulaci s peněžní hotovostí, vybírá platby kartou, zajišťuje výběr kolejného, poplatků a úhrady služeb za ubytování hostů, provádí kontrolu/dozor v prostorách kolejí, provádí obchůzky na kolejích, pomáhá zajišťovat úklid sněhu, pokos travních prostor a další drobné práce dle pokynů nadřízeného
- Nabízíme: mzdové ohodnocení dle vnitřního mzdového předpisu UHK, stravenky, 6 týdnů dovolené,výhodný telefonní tarif, ...
-V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: eva.valentova@uhk.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěUniverzita Hradec Králové - koleje, Palachova 1129/17, Nový Hradec Králové, 500 12 Hradec Králové 12 Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T03:07:23

Společnost

Univerzita Hradec Králové
  • Univerzita Hradec Králové
  • Kontakt : Eva Valentová
  • Telefon : +420 495 336 103
  • E-mail : eva.valentova@uhk.cz
  • Adresa : Univerzita Hradec Králové - koleje, Palachova 1129/17, Nový Hradec Králové, 500 12 Hradec Králové 12

Klíčová slova

platby

provádí

ubytování

hostů

práce

kartou

informačním

kolejného

zajišťuje

studentů